in

Wolf ligt te slapen in achtertuin in Doetinchem

DOETINCHEM – Een wolf heeft maandagochtend een dutje gedaan in een achtertuin in Doetinchem. Een dierenarts heeft het slapende dier verdoofd en meegenomen naar een dierenkliniek. Aangezien de jonge wolf gezond leek, wordt hij volgens de experts later weer vrijgelaten in de natuur.

Toen de bewoners van een woning in Doetinchem het dier in hun tuin ontdekten, waarschuwden ze de politie. Die waarschuwde andere instanties, toen er inderdaad een op een wolf lijkend dier in de tuin bleek te liggen.

Lees ook  737 dagen is dood van Chelsea (2) een ongeluk, maar dan bekent stiefmoeder Megan (24) koelbloedig: “Ja, ik heb haar verdronken”

Wolvendeskundigen lieten een dierenarts komen. Die heeft het roofdier verdoofd, zodat hij opgepakt en verplaatst kon worden. De wolf zou eerder in de ochtend al door Doetinchem gerend hebben.

Man overlijdt nadat hij in water valt met grasmaaier

Fans verbazen zich over onherkenbare Peter Gillis: “Hij is een knapperd geworden”