in

Baby die opzettelijk uit het raam werd gegooid, is zojuist overleden

DEN HAAG – Het jongetje dat op 24 februari uit een raam van een woning in Den Haag viel, is maandag in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. Het kindje, dat nog geen jaar oud was, viel door nog onbekende reden uit het raam van de woning aan de Jacob Catsstraat.

Lees ook
13-jarig meisje aangevallen en mishandeld door groep van 12 personen

Zijn 32-jarige moeder zit in voorarrest en is opgenomen in het Penitentiair Psychiatrisch Centrum.
Even na 10.00 uur werd op 24 februari de meldkamer gebeld over een ernstig incident in de straat in de Haagse Schilderswijk.

Lees ook
Man valt drie verdiepingen naar beneden in Piazza Center Eindhoven

Ook werd er meteen een traumahelikopter naar het adres gestuurd. Het jongetje, dat een paar weken oud was, werd met ernstig letsel naar het ziekenhuis vervoerd.

De moeder van het overleden kindje wordt voorlopig verdacht van doodslag, meldt het OM. Woensdag 8 maart buigt de raadkamer van de Haagse rechtbank zich over de verlenging van haar voorarrest.

Vrouw ernstig gewond in schaamstreek door vuurwerk

Schizofrenie bracht Ruud S. tot zijn gruwelijke daad waarbij hij de keel van zijn dochtertje doorsneed